Wyoming

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Wyoming parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Vajomingas

Jis ribojamas į šiaurę su Montana, į rytus su Pietų Dakota ir Nebraska, į pietus su Koloradu ir į vakarus su Juta ir Aidahu.

Vajomingas nebebuvo žinomas JAV, bet tai yra paslėptas brangakmenis, ir tai galėtų būti įdomi vieta, kur ieškoti parduodamo turto Vajominge.

Vajomingas yra oficialiai vadinamas "Lygybės valstybe", tačiau turi keletą kitų neoficialių pravardžių, įskaitant "Kovbojaus valstiją" ir "Big Wyoming". Tai yra 10-oji pagal dydį valstybė, tačiau ji taip pat yra mažiausiai gyventojų turintis valstybė ir 2-oji mažiausiai tankiai apgyvendinta valstybė.

Vajomingo gyventojai yra apie 585,501 gyventojų, maždaug ta pačia populiacija, kaip Albuquerque miestas. Vajomingas siūlo daugybę natūralių grožybių, sveika ekonomika ir Vajomingo būsto rinka sparčiai auga. Būk pirmasis, turintis daug galimybių, ir atvykti čia, kad surastumėte savo turtą, skirtą parduoti Vajominge.

Vajomingas pasižymi nedarbo lygiu, atitinkančiu šalies vidurkį. 2018 m. Kovo mėn. Jis buvo 3,9%. Dauguma darbo vietų Vajominge yra federalinės arba valstijos vyriausybės ir svetingumo darbo vietų.

Vajomingo nekilnojamojo turto rinka yra vienodai stipri, tačiau turi unikalių savybių, palyginti su kitomis valstybėmis.

Nekilnojamojo turto pardavimo kainos Vajominge yra maždaug šalies vidurkis, net ir didesniuose miestuose. Galite manyti, kad tai nėra pakankamai gerai, bet tai gali būti puikus ženklas. Praėjusiais metais Vajomingo vertybės išaugo 1%. Tikimasi, kad šiemet šiemet sieks 1,5%.

Nepaisant to, Vajomingo nekilnojamojo turto rinka iš tikrųjų kenčia. Praėjusį 2017 m. Ketvirtį Vajomingas elgėsi pakankamai lyginant su likusia tautos dalimi.

Dauguma namų Jungtinėse Amerikos Valstijose yra vienos šeimos namai, daugiau nei 65% namų. Tai turbūt yra plačiai paplitusi valstybės kaimo priežastis.

"Cheyenne" yra didžiausia valstybės sostinė, vis dar daugiausia sudaryta iš vienos šeimos namų. "Cheyenne" gyvena 65 000 gyventojų.

Vajomingas siūlo keletą vietų gyventi: nuo mažų miestų iki absoliutaus vienatvės.

Rock Springs yra viena iš geriausių vietų gyventi Vajominge. Ši zona yra turtinga gamtos išteklių, kurie siūlo darbo vietas.

Kažkas unikali Rock Springs yra mažas amžius. Miestas yra gana jaunas, palyginti su kitais valstybės miestais. Vidutinis "Rock Springs" amžius yra 35 metai. Vakarų Vajomingo miesto bendruomenės koledžas.

Pietų parkas, Vajomingas, užima pirmąją vietą nišoje. Mažas miestas, esantis Tetono grafystėje, turi labai didelę nekilnojamojo turto vertę.

Vajomingo nekilnojamojo turto rinkoje yra daugybė galimybių ieškoti savo turto pardavimui Vajominge. Turtinga pramonė teikia sąžiningą atlyginimą ir mažas namų kainas tiek metropolinės, tiek kaimo bendruomenėse. Yra tikrai nieko, kas nėra parduodamo turto nuosavybe Vajomingo valstijoje.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 15318

Parduoda Ūkio žemė, Wyoming, Cheyenne, Cheyenne, Cheyenne

4,312.15EUR
Parduoda
Ūkio žemė

185.81 m²
Auksinė galimybė nJūs į savo gyvenamąjį plotą
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB